აფრიკელი ღირებული მომხმარებლები სტუმრობენ ჩვენს კომპანიას, ერთად ეძებენ თანამშრომლობის ახალ თავს
8.20, ჩვენს კომპანიას ჰქონდა პატივი მიესალმა აფრიკიდან ჩამოსული ძვირფასი მომხმარებლების დელეგაცია, რომელიც ჩამოვიდა ჩვენს კომპანიაში და თბილად მიესალმა ჩვენი უფროსი მენეჯმენტი და მთელი პერსონალი.
მომხმარებლები ჩვენს კომპანიაში მოვიდნენ ორი ძირითადი მიზნით, ერთი არის ჩვენი კომპანიის ქარხნისა და ოფისის მონახულება, ჩვენი კომპანიის სიძლიერის კიდევ უფრო გააზრება და საგარეო ვაჭრობის ექსპორტის გამოცდილების შეფასება. მეორე არის ჩვენი უახლესი სახლის სარბენი ბილიკის 0248 და კომერციული სარბენი ბილიკის TD158 ტესტირება და შეკვეთის ფასზე მოლაპარაკება.
იმისათვის, რომ მომხმარებლებმა გააცნობიერონ ჩვენი კომპანიის სიძლიერე, მომხმარებელთა წარმომადგენლები, ჩვენი გამყიდველების თანხლებით, ეწვივნენ ჩვენს საწარმოო სახელოსნოს, R&D ცენტრს და ოფისს. R&D ცენტრში, ჩვენმა ტექნიკურმა გუნდმა დეტალურად გააცნო მომხმარებლებს R&D მიღწევები და ტექნოლოგიური სიახლეები, რითაც აჩვენა კომპანიის წამყვანი პოზიცია და მუდმივი ინოვაციის უნარი ინდუსტრიაში.
ვიზიტის შემდეგ ორივე მხარემ ჩაატარა ტესტირება 0248 სარბენ ბილიკზე და TD158 სარბენ ბილიკზე და განიხილეს პროდუქციის უპირატესობები კომპანიის სანიმუშო ოთახში, ტესტის შემდეგ გვქონდა საქმიანი მოლაპარაკება 0248 სარბენი და TD158 სარბენი ბილიკის შეკვეთაზე და მომხმარებელმა გადაწყვიტა შეეძინა 40GP შეკვეთა სარბენი ბილიკის ორი მოდელიდან პირველ რიგში გაცვლის შემდეგ.
მომხმარებლის ვიზიტმა ჩვენს კომპანიაში არა მხოლოდ გააძლიერა ურთიერთგაგება და ნდობა ორ მხარეს შორის, არამედ ფართო სივრცე გაუხსნა ორ მხარეს შორის სამომავლო თანამშრომლობას. ჩვენი კომპანია გამოიყენებს ამ შესაძლებლობას, გააგრძელოს "მომხმარებლის უპირველეს ყოვლისა, ხარისხის პირველ რიგში" ბიზნეს ფილოსოფიის დაცვა და მუდმივად გააუმჯობესოს საკუთარი ძალა და მომსახურების დონე, უზრუნველყოს ადგილობრივ და უცხოელ მომხმარებლებს უკეთესი ხარისხის პროდუქტები და სერვისები და ერთად ვიმუშაოთ შექმნაზე. უკეთესი მომავალი.